Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag Gutter 8 (5v5) Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag G8
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag Jenter 11 (7v7) Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag J 11, Brage
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag Jenter 11 (7v7) Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag J11, Storm
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag Jenter 13 (9v9 stor) Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag J13
Bærums Verk Hauger Idrettsforening Jenter U16 (11v11) Bærums Verk Hauger Idrettsforening J16, Bærumsverk Hauger
Drammens BK Gutter 11 (7v7) Drammens BK G11, DBK
Flaktveit Idrettsklubb Jenter 8/9 (5v5) Flaktveit Idrettsklubb J9, snøleopard
Geilo IL Gutter 12/13 (9v9) Geilo IL G13
Geilo IL Jenter 10 (7v7) Geilo IL J10
Geilo IL Jenter 11 (7v7) Geilo IL J11
Gol IL Gutter 8 (5v5) Gol IL G8, skaga
Gol IL Gutter 9 (5v5) Gol IL G9, 1
Gol IL Gutter 9 (5v5) Gol IL G9, 2
Gol IL Gutter 10 (7v7) Gol IL G10
Gol IL Gutter 11 (7v7) Gol IL G11, 1
Gol IL Gutter 11 (7v7) Gol IL G11, 2
Gol IL Gutter 12/13 (9v9) Gol IL G12
Gol IL Gutter 12/13 (9v9) Gol IL G13
Gol IL Gutter 14 (11v11) Gol IL G14 Gol/Nes
Gol IL Gutter U16 (11v11) Gol IL Gol G16/15
Gol IL Jenter 8/9 (5v5) Gol IL J9
Gol IL Jenter 10 (7v7) Gol IL J10
Gol IL Jenter 12 (9v9 liten) Gol IL J12
Gol IL Jenter 13 (9v9 stor) Gol IL J13
Gol IL Jenter 14 (11v11) Gol IL J14
Gol IL Jenter U16 (11v11) Gol IL J15
Gol Sentrum City Gutter 8 (5v5) Gol Sentrum City G8, Sentrum (G7)
Hakadal Gutter 6/7 (3v3) Hakadal G7, 3
Hakadal Gutter 9 (5v5) Hakadal G9, 3
Hakadal Gutter 9 (5v5) Hakadal G9, 4
Hakadal Gutter 9 (5v5) Hakadal G9, 2
Hakadal Gutter 9 (5v5) Hakadal G9, 1
Hakadal Gutter 12/13 (9v9) Hakadal G13, 1
Hakadal Gutter 12/13 (9v9) Hakadal G13, 2
Hakadal Jenter 11 (7v7) Hakadal J11
Hemsedal IL Gutter 8 (5v5) Hemsedal IL G8
Hemsedal IL Gutter 11 (7v7) Hemsedal IL G11
Hemsedal IL Gutter U16 (11v11) Hemsedal IL G16
Holmlia SK Jenter 13 (9v9 stor) Holmlia SK J13, Holmlialøvene
Hyggen IF Jenter 13 (9v9 stor) Hyggen IF J13
Jevnaker Haugsbygd Gutter 14 (11v11) Jevnaker Haugsbygd G14
Jutul, IL Gutter 11 (7v7) Jutul, IL G11, United
Jutul, IL Gutter 11 (7v7) Jutul, IL G11, Rangers
Jutul, IL Gutter 11 (7v7) Jutul, IL G11, City
Kvernbit, IL Jenter 13 (9v9 stor) Kvernbit, IL J13
Loddefjord IL Gutter 14 (11v11) Loddefjord IL G14
Loddefjord IL Gutter U16 (11v11) Loddefjord IL G16
Lørenskog Jenter 12 (9v9 liten) Lørenskog J12, Kanonjentene
Lørenskog Jenter U16 (11v11) Lørenskog J14/J15
Løten FK Gutter U16 (11v11) Løten FK G16
Nesbyen IL Gutter 8 (5v5) Nesbyen IL G8, 1
Nesbyen IL Gutter 10 (7v7) Nesbyen IL G10
Nesbyen IL Gutter 11 (7v7) Nesbyen IL G 11, 1
Nesbyen IL Gutter 12/13 (9v9) Nesbyen IL G12, 1
Nesbyen IL Jenter 8/9 (5v5) Nesbyen IL J9, Nesbyen 1
Nesbyen IL Jenter 8/9 (5v5) Nesbyen IL J9, Nesbyen 2
Nesbyen IL Jenter 10 (7v7) Nesbyen IL Nesbyen J110
Nesbyen IL Jenter 11 (7v7) Nesbyen IL Nesbyen J10/11
Nesbyen IL Jenter 13 (9v9 stor) Nesbyen IL J13, 1
Nord, SK - Fotball Gutter 12/13 (9v9) Nord, SK - Fotball G12, 1
Nord, SK - Fotball Gutter 12/13 (9v9) Nord, SK - Fotball G12, 2
Nordre Fjell Fotball Gutter 8 (5v5) Nordre Fjell Fotball G8, Rød
Nordre Fjell Fotball Gutter 11 (7v7) Nordre Fjell Fotball G11
Nordsiden-Askøy IL Jenter 13 (9v9 stor) Nordsiden-Askøy IL J13, Nordsiden/Apollo
Osterøy IL Jenter 8/9 (5v5) Osterøy IL J8/9, City
Osterøy IL Jenter 8/9 (5v5) Osterøy IL J8/9, United
Osterøy IL Jenter 11 (7v7) Osterøy IL J11, Osterøy 1
Osterøy IL Jenter 11 (7v7) Osterøy IL J11, Osterøy 2
Ready Gutter 9 (5v5) Ready 8
Røa IL Jenter U16 (11v11) Røa IL J16, Røa Tigers
Skedsmo Gutter U16 (11v11) Skedsmo G16
Skjetten Gutter U16 (11v11) Skjetten G16
Smørås IL Jenter 12 (9v9 liten) Smørås IL J12
Stegaberg IL Jenter 13 (9v9 stor) Stegaberg IL J13
Søreide Idrettslag Gutter 9 (5v5) Søreide Idrettslag G9, Goal Hvit
Søreide Idrettslag Gutter 9 (5v5) Søreide Idrettslag G9, Goal Blå
Søreide Idrettslag Gutter 9 (5v5) Søreide Idrettslag G9, Goal Rød
Søreide Idrettslag Jenter 12 (9v9 liten) Søreide Idrettslag J12, Hvit
Søreide Idrettslag Jenter 12 (9v9 liten) Søreide Idrettslag J12, Blå
Trio, IL Gutter 12/13 (9v9) Trio, IL G13, SUNDE/VALEN
Tyristubben, IF Jenter 14 (11v11) Tyristubben, IF J14
Uvdal IL Gutter 10 (7v7) Uvdal IL G10
Vang FL Jenter U16 (11v11) Vang FL J16
Vestsiden-Askøy IL Jenter 13 (9v9 stor) Vestsiden-Askøy IL J13
Vollen Ungdomslag Gutter 10 (7v7) Vollen Ungdomslag G10, Rød
Vollen Ungdomslag Gutter 10 (7v7) Vollen Ungdomslag G10, Blå
Vålerenga Fotball Gutter 14 (11v11) Vålerenga Fotball G14, VIF-Evigenga
Ål IL Gutter 10 (7v7) Ål IL G10
Ål IL Jenter 13 (9v9 stor) Ål IL J13
Ål IL Jenter 14 (11v11) Ål IL J14, Ål/Hemsedal
Kiwi Gol Campingsenter Interoptik Optiker Ness Golsfjellet Alpinsenter Brenna Entreprenør 3v3